برج استادیومی| برج روشنایی پرده ای

  برج استادیومی (پرده ای) | پایه تلسکوپی| دکل روشنایی|برج روشنایی |تولید کننده برج روشنایی

برج روشنایی استادیومی برای تامین روشنایی استاندارد زمین های ورزشی , استادیوم ها ,میادین ورزشی با ارتفاع مختلف توسط شرکت نورسازان پارسه طراحی و تولید می گردد.

برج های استادیومی نیز در دو نوع ثابت و متحرک ساخته میشود . کاربرد معمول نوع متحرک در دکل هایی میباشد که دارای وزن سبد ( هد ثابت + پروژکتور) تا میزان خاصی باشد و اغلب در زمین های کوچکتر و یا فضاهایی که نیاز به لوکس نوری کمتری داشته باشند استفاده میشود. در نوع متحرك در صورت نياز به تعويض يا تعمير پروژکتورها ، سبد با استفاده از كنترل الكتريكي و نيروي مكانيكي ناشي از موتور،به پايين منتقل شده و رفع عيب انجام مي گيرد.

نوع ثابت نیز به طور معمول در استادیوم های بزرگتر که دارای زمین بازی استاندارد و بالطبع نیاز به لوکس نوری بیشتری دارند استفاده میگردد. خاطرنشان میگردد این نوع برج ها دارای نردبان و سکو در بالای برج به منظور تعمیر و نگهداری پروژکتورها هستند.

مبنای اصلی طراحی این پایه ها بر اساس نوع کاربری ورزشگاه، میزان لوکس نور موردنیاز، ایجاد محیطی یکنواخت و به دور از ایجاد خیرگی برای بازیکنان و تماشاچیان می باشد.

از دیگر موارد مصرف برج پرده ای , محل هایی می باشد که امکان نصب برج روشنایی محوطه ای در مرکز محوطه وجود نداشته باشد و یا اینکه به هر دلیلی نیاز به پرتاب نور به یک سمت باشد.

نور سازان پارسه طراح و تولید کننده دکل روشنایی استادیومی می باشد. محاسبه ارتفاع پایه دکل روشنایی و تعداد و توان پروژکتورها بر اساس استانداردها و تعاریف بین المللی با استفاده از نرم افزارهای مهندسی روشنایی نظیر DIALUX  و CALCULUX  انجام می شود.

کلیه قطعات فلزی به منظور ایجاد مقاومت در برابر فرسایش و زنگ زدگی توسط عملیات آبکاری و طبق استاندارد های ‎ CAN/CSA G164، ISO 1461‎، ‎ASTM A123 ‎‎و   AS/NZS 4680 دارای پوشش گالوانیزه گرم (روی) میگردند.  انجام فونداسیون , نصب دکل ها , اجرای سیستم روشنایی و سیستم کنترل از راه دور تاسیسات در صورت درخواست کارفرما قابل اجرا است.

مشخصات فنی برج استادیومی:

  • محاسبه ارتفاع برج و تعداد و نوع پروژکتور ها بر اساس ابعاد زمین ورزشگاه بوسیله نرم افزارهای مهندسی

  • طراحی برج ها در دو نوع هد ثابت و متحرک مطابق با آئین نامه 519 و استانداردهای بین المللی

  • پایه تلسکوپی با امکان نصب نردبان (لدر) , سبد (بسکت) و سکو در نوع برج با هد ثابت

  • دارای دفترچه محاسبات سازه ، روشنایی و بتن

  • پوشش کلیه قطعات با گالوانیزه گرم به روش غوطه وری با ضخامت متوسط 90 میکرون

  • استفاده از چراغ چشمک زن، میله برق گیر و مدار کنترل و فرمان مناسب

قیمت برج روشنایی استادیومی یا پرده ای :

در محاسبه قیمت برج نوری پرده ای تعداد قطعات مورد استفاده که بر اساس ارتفاع برج روشنایی تعیین می گردد ، ضخامت ورق ها ، کیفیت ورق های فولادی ، قطردهانه پایین دکل ، قطر دهانه بالای دکل روشنایی ، برند متریال استفاده شده  ، همچنین نوع برج که به صورت متحرک برقی باشد یا ثابت دارای لدر و بسکت و در نهایت تعداد سفارش دخیل میباشد .

جهت دریافت مشخصات فنی برج روشنایی و قیمت برج روشنایی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید .

 

(جهت مشاهده تصاویر بیشتر این محصول کلیک نمایید)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیازدهی