خبرگزاری مهر


اخبار
  • اکران تصاویر کمتر دیده شده از دفاع مقدس(Sat, 21 Sep 2019 09:45:59 +0430)
  • نشست تخصصی هنر تعاملی شهری و توسعه هنر عمومی (الگوی مشارکت) برگزار می شود(Sat, 21 Sep 2019 09:29:35 +0430)
  • املاک استیجاری فرهنگی تملک شود(Thu, 19 Sep 2019 12:10:59 +0430)
  • شهرداری از فعالان فرهنگی مستاجر حمایت کند(Thu, 19 Sep 2019 12:06:08 +0430)
  • باید شورای فرهنگی و هنری شکل بگیرد(Thu, 19 Sep 2019 11:55:01 +0430)
  • نتایج مرحله اول فراخوان پژوهشی شماره 6(Wed, 18 Sep 2019 13:34:49 +0430)
  • فراخوان طراحی سردیس نامداران ایل بختیاری منتشر شد(Wed, 18 Sep 2019 11:11:10 +0430)
  • چهارمین کارگاه پهنه فرهنگی و هنری رودکی برگزار می‌شود(Tue, 17 Sep 2019 15:30:11 +0430)
  • فراخوان ساخت تندیس «شیرخدا» منتشر شد(Tue, 17 Sep 2019 14:03:25 +0430)
  • نقاشی‌های دیواری در تغییر روحیات مردم موثر است(Mon, 16 Sep 2019 17:00:07 +0430)
  • مهلت ثبت نام در نهمین سمپوزیم مجسمه سازی تمدید شد(Thu, 12 Sep 2019 12:06:08 +0430)
  • با اجرای طرح تفصیلی در این پهنه هم مثل همه جای شهر، یکجور اغتشاش داشتیم که ساختمان 11 طبقه روبری سفارت فرانسه محصول وخروجی طرح تفصیلی بوده است.(Wed, 11 Sep 2019 11:05:13 +0430)
  • نورپردازی در میدان ولی‌عصر به مناسبت شب تاسوعا و عاشورا(Sun, 08 Sep 2019 17:51:41 +0430)
  • ضرورت برگزاری ورکشاپ های مختلف هنری/ محفل آکادمیک می تواند برای سازمان بار علمی داشته باشد(Sun, 08 Sep 2019 11:22:39 +0430)
  • ساماندهی همه دیوارنگاری‌های شهر تهران در بازه زمانی 5 ساله(Sat, 07 Sep 2019 12:35:17 +0430)
  • شنبه نتایج داوری ورکشاپ دیوارنگاری شهدا اعلام می‌شود(Thu, 05 Sep 2019 16:20:35 +0430)
  • خلق اثر هنر یادمانی شهدا روی ۱۰ دیوار شهر(Wed, 04 Sep 2019 15:35:54 +0430)
  • برگزاری نخستین ورکشاپ ایده پردازی و طراحی دیوارنگاری یادمانی شهدا(Tue, 03 Sep 2019 15:13:01 +0430)
  • کف سازی خیابان شهریار در حال انجام است/ اولویت در حفظ درختان کهنسال پهنه رودکی(Mon, 02 Sep 2019 10:06:35 +0430)
  • نکوداشت انگیزه هنرجویان جوان را ارتقا می‌دهد(Sun, 01 Sep 2019 15:33:10 +0430)